top of page

Плавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Адреса: 75520, с. Плавське, вул. Молодіжна, 1, Генічеський район, Херсонська область

Телефон школи:   53-1-21
Телефон директора:  +38(050)93-18-880

Чендєва Галина Вікторівна

Кількість педагогічних працівників - 15

Кількість учнів – 62

 

Наші досягнення:

 

     Плавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – опорна з національного виховання  засобами народознавства і краєзнавства.

Особливу увагу педагогічний колектив приділяє зайнятості учнів у позанавчальний час з метою розвитку інтересів, здібностей, нахилів. Велика увага приділяється спортивно-оздоровчій, туристсько-краєзнавчій  і військово-патріотичній роботі.

У поточному навчальному році педагогічний колектив  навчального закладу працює над ІІІ (формувальним) етапом науково-методичної проблеми області і вирішує проблему «Поєднання організаційно-педагогічної, родинно-сімейної, національно-культурної, просвітницької діяльності вчителів, учнів, громадськості з метою навчання та виховання особистості, здатної створити своє особисте життя».

       На початку року була створена науково-методична рада школи на чолі з директором Чендєвою Г.В. До складу її ввійшли заступник директора з НВР Мудрак Н.О., голови методичних об’єднань : вчителі початкових класів Чорна В.О., МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу Зюмкіна Ж.В. та МО вчителів природничо-математичного циклу Чендєв І.І. Протягом навчального року відбулися засідання науково-методичної ради школи за темами: аналіз роботи шкільного колективу за минулий навчальний рік; завдання та затвердження робочого навчального плану (варіативної частини) на новий навчальний рік; організація спільної роботи школи і сім’ї щодо громадянського виховання учнів, створення відповідних умов для впровадження процесу соціалізації особистості учня; науково-методичний аналіз діяльності педагогічного колективу  в процесі формування  моделі  освітнього середовища.

       Згідно річного плану роботи школи цього року було проведено такі педради: «Шляхи реалізації Концепції національного виховання учнівської молоді, формування в неї національної свідомості», «Подолання причин неуспішності в учнів молодших класів. Мовленнєва соціалізація дітей молодшого шкільного віку», «Урахування психолого-педагогічних чинників, формування сприятливого психологічного клімату на уроці – важлива умова підвищення ефективності навчально-виховного процесу».

        У школі створена творча група вчителів у складі Чорної В.О., Зюмкіної С.М., Зюмкіної Ж.В., Дьяченко Л.В. Вони працюють над темою дослідження: «Створення умов, у яких підліток набуватиме досвіду взаємодіяти з соціумом».

    Протягом навчального року регулярно відбувалися засідання шкіл педагогічної майстерності: школи молодого вчителя (керівник Зюмкіна С.М.), школи передового педагогічного досвіду (керівник Зюмкіна Ж.В.). 

       У 2015-2016 навчальному році учні школи взяли участь у районному етапі шкільних предметних олімпіад з 6 предметів: з географії, екології, інформатики, фізики, української та німецької мови. Учасники посіли 3 призові місця: ІІ місце з німецької мови посіла учениця 7 класу Дьяченко Катерина за рівень 8 класу  (вчитель Зюмкіна Ж.В.), ІІІ місце з географії учень 11 класу Томищ Олександр (вчитель Чендєва Г.В.), ІІ місце з фізики учень 9 класу Пономаренко Антон (вчитель Горзій І.А.).

         Вчитель іноземної мови Зюмкіна Жанна Василівна взяла участь  у першому (районному) етапі всеукраїнського Конкурсу «Учитель року – 2016» в номінації «англійська мова» та посіла ІІ місце.

        Туристи, які здійснили велосипедний  похід за маршрутом с. Плавське - м. Василівка – м. Молочанськ – с. Терпіння – с. Новопилипівка – смт. Якимівка – с. Червоноармійське – с. Плавське стали переможцями у обласній першості на кращу туристичну подорож (ІІІ місце, керівник Чендєв І.І.).

   Учасники гуртка з обробки деревини «Витівник» (керівник Дьяченко О.О.) стали дипломантами  обласного етапу Всеукраїнської акції «Птах року 2015 – Пелікан рожевий» та учасниками трудової акції «Букет замість ялинки».

    З задоволенням діти відвідують гурток «Світлиця» (керівник Чорна В.О.). на якому досліджують та вивчають фольклор та етнографію народу України. Дуже яскравими та захоплюючими були свята проведення весільних обрядів, зустріч з виконавицею українських весільних пісень Галаневич Ольгою Якубівною, обряд водіння «кози», щедрування «Маланки».

      До дня визволення села від нацистських окупантів було проведено благодійний ярмарок. Кожен клас готувався до участі в ярмарку, а потім намагався швидше і дорожче продати свої страви. Частину коштів, а саме 445 грн. перераховано до благодійної акції «Милосердя».

До Дня Свободи та Гідності у школі були проведені такі заходи: лінійка «Україна -  територія гідності та свободи» (Бугонько Т.Я.), урок пам’яті «Україна пам’ятає своїх героїв» (Дьяченко Л.В.), «З Україною в серці» (Зюмкіна С.М), «Усе подолає в тяжкій боротьбі незламна моя Україна » (Зюмкіна Ж.В.).

    До Дня Збройних Сил України було організовано конкурс малюнків «Наша армія - непереможна», конкурс плакатів «Слава Україні! Героям слава!». Учителем фізичної культури Чендєвим І.І. було організовано спортивне свято «Дорослі і діти». 30 учасників – діти разом з батьками продемонстрували кмітливість, спритність, витривалість.

      До Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років у школі була проведена тематична лінійка «Свічка скорботи», виховний захід «Без війни, без вини»( ти Бугонько Т.Я.). Біль стискав серця усіх присутніх, сльози навертались на очі при уяві тих жахливих картин, які були у 1932-1933 роках. Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять про загиблих.

bottom of page